Samochody ubera oblane olejem i odchodami. Sprawcy taksówkarzami?

Na fanpage’u Taryfa24 pojawiły się zdjęcia samochodów ubera w trakcie oblewania ich olejem i odchodami. Autorzy posta znają sprawców? O sprawie poinformowała nas nasza czytelniczka, Karolina Stoń.

„Dzisiejszej nocy w Warszawie, niektórzy kierowcy Ubera przeżyli ciężkie chwile.”  – pisze Taryfa24 „Pod kilkoma popularnymi klubami „nieznani sprawcy” sprawili lewusom przykrą niespodziankę 🙂 Wysadzający klientów uberowcy „”witani” byli ciemną, śmierdzącą cieczą, coś jakby na bazie oleju i odchodów 🙂 Gdzie? Wszędzie! Po szybach, po karoserii, wszędzie… Smród nie do wytrzymania! Ale tak się może zdarzyć, gdy się udaje taksówkę…  Dobrze, że nie ucierpiał żaden z klientów uberpatologii, chociaż w przyszłości wszystko może się zdarzyć… Miejmy nadzieję, że nauczka poskutkuje, zresztą „nieznani sprawcy” zapowiedzieli, że „jutro będzie poprawka” A my ? My przechodziliśmy, przypadkiem, z tragarzami :)”

Dobrze, że podczas powyżej opisanej akcji nikomu nie stała się krzywda. Opublikowanie posta okazało się jednak strzałem w stopę dla fanpage’a. Użytkownicy ostro krytykują zachowanie sprawców. To tylko niektóre wypowiedzi:

  • „Co za cholerny wstyd, a jeszcze sie tym chwalicie. Ufam że się Wami policja za mnie, a ja od dziś nawet na taksówkę nie spojrzę – podłe kmioty, przegrywają konkurencję więc uciekają się do zastraszania i wandalizmu… I jeszcze klientom grozicie?”
  • „Przekonaliście mnie. Od dziś tylko Uber. Nie będę wspierał podludzi.”
  • „Z takimi cebulakami jak wy do auta nie wsiądę. Chcecie, żeby ludzie z was korzystali to zwiększcie szacunek do klienta. Od teraz będę korzystał z Ubera kiedy to tylko możliwe.”

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c