Samotna matka niepełnosprawnego synka szuka pracy. Pomóżmy

Wczoraj opisywaliśmy historię Pani Izabeli, samotnej mamy z niepełnosprawnym synkiem LINK: https://warszawawpigulce.pl/powiedziala-matce-niewidomego-dziecka-w-autobusie-ze-jest-niedorobione/. Kobieta poprosiła nas o pomoc, gdyż jest w trudnej sytuacji i szuka pracy. Nie potrafimy przejść obojętnie wobec tej prośby, zatem udostępniamy i mamy nadzieję, że odmieni się ich los.

Fot. Czytelniczka Izabela

„Kobieta 48 lat, doświadczenie w sprzątaniu sterylnym, sprzątaniu różnych obiektów, od sal operacyjnych po klatki schodowe. Posiadam również doświadczenie w opiece nad dzieckiem oraz osobami starszymi. Doświadczenie w handlu 2 lata. Ostatnie miejsce pracy Zespół szkół  w Warszawie, pracowałam rok, nie przedłużono umowy z powodu 3 miesięcznej choroby. Ze zdrowiem już wszystko w porządku, ale w chwili obecnej jestem bezrobotna. Posiadam wykształcenie podstawowe niestety, ale szybko się uczę, jestem osobą zdyscyplinowaną i odpowiedzialną. Umiem obsługiwać komputer z mediami radzę sobie znakomicie. Nie mam żadnych nałogów. Podejmę pracę natychmiast. Szanowni Państwo, w chwili obecnej poszukuję pracy jakiejkolwiek, którą podejmę od zaraz, ale ze względu na sytuację w kraju, ale warunkiem jest ze będę mogła zabrać ze sobą 9 letniego synka którego wychowuje sama, i nie jestem w stanie zapewnić Mu innej opieki, gdyż nie posiadamy żadnej rodziny. Jestem pracownikiem zdyscyplinowanym i rzetelnym, zależy mi na pracy stałej, marzeniem jest umowa o pracę. Mogę podjąć pracę od zaraz, rozważę wszystkie propozycje, nie boję się pracy. Gdyby możliwe były wypłaty tygodniówek, byłoby fantastycznie. Mam nadzieję na odzew w mojej sprawie i podjęcie zatrudnienia. Z wyrazami szacunku. Zapomniałam o sprawie najważniejszej, sprawa jest Bardzo Pilna, nie mam oczekiwań w wymiarze etatu, rodzaju wykonywania pracy, ani oczekiwań finansowych. Podejmę każda pracę za każde pieniądze, warunkiem jest możliwość zabrania synka, gdyby zamknięta została szkoła pozdrawiam serdecznie  Izabela Duszyńska”

Kontakt do Pani Izabeli:


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c