Ścięte barierki, sygnalizator, rozbite samochody. Poważne zderzenie trzech aut przy PGE Narodowym
Jeden pas Wybrzeża Szczecińskiego został zablokowany po tym, jak zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Na miejscu pracuje policja.
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
- Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce
Do groźnego zderzenia doszło na Wybrzeżu Szczecińskim, na wysokości PGE Narodowego.
Zderzyły się tam opel, lexus i nissan. Dwa z nich obrócone zostały w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy.
Ścięte zostały także sygnalizacja świetlna i około 30 metrów barierek.
Na szczęście nikomu nic się nie stało, występują jednak utrudnienia w ruchu w kierunku mostu Świętokrzyskiego.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.


