Sekretna stacja z tanim paliwem dla rządu. Każdy może wjechać i zatankować

Ceny na stacjach przebijają 6 zł za litr. Na nieco tańsze paliwo możemy liczyć poza stolicą. W Warszawie jest jednak jedno miejsce, gdzie zatankujemy z ceną „5” z przodu.

Fot. Pixabay

Na ul. Powsińskiej ukryta jest stacja prowadzona przez Centrum Obsługi Administracji Rządowej. „Fakt” donosi, że wjazd zagradzają szlabany, ale jak się okazało, każdy może wjechać i zatankować.

„Stacja działa na podstawie koncesji na obrót paliwami ciekłymi, wydanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Jest ogólnodostępna. Każdy zainteresowany może przyjechać i zatankować tam swój samochód na tych samych warunkach” – odpowiada Centrum Informacyjne Rządu w odpowiedziach na pytania zadane przez serwis next.gazeta.pl.

Centrum Obsługi Administracji Rządowej miało ogłosiło przetarg na dostawę 545 metrów sześciennych oleju napędowego i 1270 metrów sześciennych benzyny. „Fakt” poinformował, że paliwa miało wystarczyć na dwa lata, ale jeżeli rzeczywiście każdy może tam zatankować, zapasy mogą się skończyć szybciej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c