Sekretny koncert najbardziej rozchwytywanej polskiej gwiazdy na Starówce! Ludzie nie kryli zdumienia! [WIDEO]
Na 4 dni przed premierą debiutanckiego albumu „Roksana Węgiel” w Spotify, Roxie pojawiła się na warszawskiej starówce, gdzie podczas koncertu-niespodzianki wykonała akustycznie kilka utworów z nowej płyty. „Żyj”, „Bunt” czy „Anyone I Want To Be” w wersji akustycznej jeszcze lepiej podkreślają siłę głosu Roksany Węgiel.
„Fani artystki byli przeszczęśliwi, że mogą oglądać Roxie w takich nietypowych okolicznościach.
Po koncercie była także okazja do zrobienia zdjęcia i zamienienia kilka słów z Roksaną. Zapraszamy do oglądania!” – czytamy w opisie filmu na Youtube
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.