Skandal na parafii w Radzyminie pod Warszawą [WIDEO 18+]

Zbigniew Stonoga interweniował w sprawie księdza, którego zachowanie daleko wykraczało poza zwykła posługę. Po nagraniu okazało się również, że przedstawiona w materiale kobieta, nie była jedyną, co do której ksiądz zachowywał się w niewłaściwy sposób. Ze względu na obsceniczne słownictwo oraz nagość wideo powinno być oglądane przez osoby powyżej 18 roku życia. Wystarczy kliknąć na obrazek lub ten link, aby przenieść się do strony źródłowej.

Fot. Zbigniew Stonoga / Pixabay

Kliknij na obrazek, aby przenieść się do strony źródłowej. Fot. Zbigniew Stonoga / Pixabay

Zbigniew Stonoga postanowił okroić film z powodu hejtów na kobietę, która została w tej historii pokrzywdzona. Ponieważ jej mąż nie mógł wziąć kościelnego ślubu, poszła do konfesjonału spytać o radę. Ksiądz po półgodzinnej spowiedzi dał jej namiar na swoje konto w portalu społecznościowym. Tam rozmowa toczyła się na różne tematy, ale nigdy nie schodziła na tory na które nie powinna schodzić. Potem ksiądz dał parafiance swój numer komórkowy. Tam rozmowa przybrała niespodziewany obrót ponieważ duchowny wysłał jej swoje… nagie zdjęcie. Mąż cały czas wiedział o rozmowie i po pewnym czasie para postanowiła zwrócić się o pomoc do Zbigniewa Stonogi, ponieważ SMS-y przybrały bardziej natarczywy ton.

Ksiądz przyznał się, że rzeczywiście wysyłał SMS-y, przyszedł i parę przeprosił. Okazało się jednak, że pokrzywdzonych było dużo więcej. O dalszym losie duchownego zadecyduje najprawdopodobniej biskup.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c