Skatował psa, spiłował mu zęby szlifierką i wyrywał sutki kombinerkami. Nieprawdopodobne bestialstwo

Fundacja Judyta opiekuje się skatowanym psem, któremu właściciel upiłował zęby szlifierką. Pies odebrany został właścicielowi. Był zamknięty w ciemnej komórce, bez dostępu do wody i jedzenia.


Jak pisze Fundacja Judyta, właściciel psa, podczas interwencji, leżał kompletnie pijany na podłodze. Zatrzymali go policjanci z Komendy Powiatowej w Rawie Mazowieckiej.

„Obecnie jedziemy z psiakiem do lecznicy gdzie będą wykonane konieczne oględziny psa. Jutro dalszą diagnostyka, ponieważ pies może mieć wiele obrażeń wewnętrznych niewidocznych gołym okiem. Znaleźliśmy również ślady wykrywania sutka psa kombinerkami” – pisze Fundacja Judyta.

„Wiele interwencji już za nami, lecz ta powoduje, że łzy lecą ciurkiem. Widać korzenie zębów, widać, że jego kat, który do tej chwili notorycznie się nad nim znęcał, spiłował swojemu psu zęby szlifierką, na żywca” – dodaje Fundacja.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.