Wyłowiono ciało 31-latka. Chciał zrobić sobie selfie na moście

Z Wisły wyłowiono ciało 31-latka. Zauważył je jeden z robotników, który pracował na Bulwarach Wiślanych. Od 7.00 rano kontynuowana była akcja policji i straży pożarnej, które przeszukiwały dno rzeki. 

Most Świętokrzyski. Fot. Arkadiusz Zarzecki, / Wikipedia

Most Świętokrzyski. Fot. Arkadiusz Zarzecki, / Wikipedia

Tuż przed koncertem AC/DC 31-latek z Bytomia chciał sobie zrobić selfie na moście. Mimo, że obok przepływała łódka, której załoga próbowała go wyciągnąć, 31-latek nie zdołał chwycić wyciągniętego wiosła i porwał go prąd Wisły. Jak twierdzą świadkowie, mężczyzna rzeczywiście chciał zrobić sobie selfie, jednak, wbrew wcześniejszym doniesieniom najprawdopodobniej wychylił się robiąc zdjęcie i wtedy doszło do wypadku.

Doniesienia prasowe mówiły, że mężczyzna chciał zrobić sobie selfie w locie i tym samym powtórzyć wcześniejszy „wyczyn” 35-latka. Pierwszego mężczyznę udało się jednak uratować. Policja na razie nie komentuje medialnych doniesień.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.