Skradziono fotelik samochodowy w którym przewożono chore na serce dziecko!

Mama chorego na serce chłopca napisała do nas z prośbą o pomoc. Skradziono dwa foteliki samochodowe w których przewożone były dzieci. Jedno z nich ma chore serce, a rodzice nie mogą teraz nigdzie się ruszyć.

Tak wyglądały skradzione foteliki. Fot. Materiały producenta

Tak wyglądały skradzione foteliki. Fot. Materiały producenta

„W nocy z 2 na 3 między godz 22.30 a 3 nad ranem włamano nam się do samochodu który stał pod blokiem na Szadkowskiego 5 oprócz narzędzi które były na samochodzie warte ok 800 plus kurtka męska za 200 złodzieje okradli nasze dzieci ukradli nam 2 foteliki samochodowe fisher price bez nich teraz nie możemy nigdzie się ruszyć” – pisze do nas Pani Ewa – „Sprawa zgłoszona na policje oglądamy monitoring czekamy tez teraz na technika który będzie szukał odcisków palców”.

Pani Ewa dodaje, że może ktoś z użytkowników wie coś na temat kradzieży i mógłby pomóc. W razie czego podaje do siebie nr telefonu: 508 646 783. „Starszy syn 6 letni jest po operacji serca fotelik jest niezbędny jeżeli by zaczęło się coś dziać a teraz nic nie mogę zrobić” – dodaje Pani Ewa.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c