Śledził ją, żeby okraść? Internautka ostrzega

Na jednym z portali społecznościowych, internautka opisuje historię, jaka jej spotkała i ostrzega innych. Na wszelki wypadek bądźcie czujni.

Fot. Shutterstock

„Uwaga!! Natolin Galeria Ursynów. W dnia 13.02.18 godz 16:40 młody chłopak śledził mnie od parkingu na tyłach galerii Ursynów aż do szkoły przy Raabego, chciał mnie okraść, nie wyszło.

Wiek 13-15 lat. Ubrany w niebieski polar, kaptur na głowie spodnie ciemne . Kurtka złożona w kostkę niesiona pod pachą zapewne jak zwiewa z czyjaś torebka między bloki zakłada co uniemożliwia opis ubioru.

Uprzedzam ze dostał chyba cynk jak stałam przy bankomacie bo zaczął iść za mną dopiero przy parkingu koło galerii Ursynów od ul. KEN. Udostępnijcie!” – pisze Pani Anna.

Dodaje, że kiedy podejrzany osobnik zobaczył jej partnera z psem usiadł na ławce i czekał. Dopiero, gdy mężczyzna podszedł do niego, tłumaczył, że idzie do domu. Ostatecznie zawrócił.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.