Słynne na całą Warszawę kino kończy swoją działalność!

Kino Praga kończy działalność. Wstrzymano tez możliwość kupienia biletów online. Ponieważ informacja została opublikowana w Prima Aprilis, użytkownicy myśleli, że to żart. Kino zapewnia jednak, że tak nie jest. 


Fot. Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 pl / Wikipedia

„Z przykrością informujemy, że z dniem 31 marca 2019 r. operator Kina Praha spółka Meteora Films sp. z o.o. kończy swoją działalność” – pisze kino zarówno na fanpage’u, jak i w oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej.

„Podjęcie tak trudnej decyzji jest wynikiem szeregu czynników zewnętrznych niezależnych od nas, które miały bezpośredni wpływ na sytuację finansową naszej spółki, a co za tym idzie na możliwość prowadzenia kina w sposób pozwalający na jego normalne funkcjonowanie” – pisze kino.

Klientów, współpracowników i partnerów przeproszono i zapewniono, że „Proces zakończenia działalności, jako operatora Kina Praha przeprowadzi w sposób możliwie najmniej uciążliwy dla wszystkich podmiotów i osób zaangażowanych w projekt Kino Praha”.

Kino dodało, że nie jest to żart prima aprilisowy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.