Smakosze włoskiego specjału łączcie się! Przez cały tydzień aż o 70 proc. taniej

W najnowszej akcji promocyjnej, sieć sklepów Biedronka zwraca się do fanów włoskiego przysmaku, oferując znaczące obniżki na pizze marki Dr. Oetker z serii „Giuseppe”. Od 20 do 25 listopada klienci mogą skorzystać z rabatu, w którym drugi produkt jest tańszy aż o 70%.

Fot. Biedronka

Smak Włoch w Promocyjnych Cenach

W ramach promocji „Codziennie Niskie Ceny”, Biedronka zachęca do skosztowania różnych wariantów pizzy Giuseppe, w tym popularnych smaków jak salami czy szynka. Promocja dotyczy wszystkich rodzajów pizzy tej marki dostępnych w ofercie, co daje możliwość wyboru ulubionego smaku po obniżonej cenie.

Warunki Promocji

Zgodnie z materiałami promocyjnymi, warunki są proste – przy zakupie dwóch pizz, druga z nich oferowana jest z 70% zniżką, a klienci mogą dowolnie mieszać smaki w ramach promocji. Warto jednak pamiętać, że oferta jest ograniczona czasowo i dostępna do soboty, a także do wyczerpania zapasów, co przy tak atrakcyjnej ofercie może nastąpić szybciej niż zwykle.

Promocje tego rodzaju nie tylko przyciągają klientów, ale również stanowią okazję do zapoznania się z nowymi smakami i produktami. Biedronka regularnie oferuje obniżki na różne kategorie produktów, co jest częścią jej strategii marketingowej mającej na celu przyciągnięcie i utrzymanie klientów.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]