Śmierć Konrada Gacy. Osierocił chorą córeczkę

„Grudzień 2011 roku. To był miesiąc, który całkowicie odmienił moje życie. Byłem sportowcem, odnosiłem sukcesy w kulturystyce. Pracowałem też jako trener, pomagając innym osiągnąć życiową formę. Zawsze wysoko podnosiłem poprzeczkę. Dobrze wiedziałem, czego chcę, pracowałem w szalonym tempie i byłem przekonany, że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć ani przerosnąć. Aż do dnia, kiedy w grudniu 2011 roku urodziła się moja ukochana córeczka Emilka” – powiedział Konrad Gaca w rozmowie z magazynem „Słyszę”.

Fot. Konrad Gaca/Instagram

Konrad Gaca zmarł 16 sierpnia w swoim domu. Trener miał 42 lata. Był  przedsiębiorcą, trenerem i doskonale znanym autorem programu Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM.

Dzięki pracy zespołu specjalistów pod kierunkiem prof. Henryka Skarżyńskiego z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu Emilka może słyszy dźwięki i rozróżnia kolory.

Konrad Gaca z wdzięczności za poprawę zdrowia córki, założył Fundację Konrada Gacy „dlaczego?”. Fundacja pomaga dzieciom z rzadkimi wadami genetycznymi.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.