Śmiertelny wypadek na Conrada. Samochód wjechał w wysepkę pełną ludzi [AKTUALIZACJA][WIDEO]

Śmiertelny wypadek na Conrada, róg Reymonta. Samochód wjechał w wysepkę na której stali ludzie czekający na zielone światło. Policja potwierdza zdarzenie. Zdjęcia i informacje dostaliśmy od Czytelnika.

[AKTUALIZACJA] Jak dowiedzieliśmy się poszkodowane są dwie kobiety. Jedna w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Druga poniosła śmierć na miejscu. Kierowca jechał z ulicy Gen. Maczka w stronę Bielan. Badanie potwierdza, że kierowca był trzeźwy. Obecnie zablokowana jest ulica odcinek od Broniewskiego do Conrada.

Na miejscu są już dwie karetki pogotowia i straż pożarna. Samochód dachował. Są ofiary śmiertelne, policja jest w drodze.

„Kierowca samochodu marki Citroen z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w grupę ludzi czekających na wysepce na zmianę świateł” – mówi nam Piotr Świstak z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji – „Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, druga w stanie krytycznym została przewieziona do szpitala”. Policja potwierdza także informacje, że samochód dachował.

Na miejscu jest Nasz Czytelnik Łukasz Rytel, który potwierdza informację o śmierci i informuje, że nie jedna, a trzy osoby są ranne.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c