Śmiertelny wypadek na Modlińskiej: prokuratura ujawnia przyczyny śmierci znanego perkusisty

Niedawno informowaliśmy o śmiertelnym wypadku na ul. Modlińskiej. Okazało się, że w wypadku tym zginął znany perkusista, Grzegorz Grzyb. Przyczyną śmierci, był, jak ujawnia prokuratura, poważny uraz głowy

Muzyk współpracował z takimi artystami, jak Edyta Górniak, Leszek Możdżer, Zbigniew Hołdys, Tymon Tymański czy Muniek Staszczyk.

Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów podało, że w wypadku zginął perkusista jazzowy, a jednocześnie członek organizacji – Grzegorz Grzyb. Druga pasją muzyka było kolarstwo.

„Z bólem i głębokim żalem chcemy powiadomić, że dzisiaj podczas porannego treningu na ulicach Warszawy został potrącony przez samochód i zmarł w szpitalu nasz kolega, przyjaciel członek STC Stargard Grzegorz Grzyb” – poinformowało towarzystwo.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy ze stołecznej drogówki wynika, że dzisiaj kilkanaście minut po godzinie 9:00 rano przy ul. Modlińskiej, w odległości około 100 metrów od zjazdu z Mostu Grota – Roweckiego w kierunku Jabłonnej doszło do zderzenia samochodu osobowego marki BMW, kierowanego przez 28-letniego mężczyznę z rowerem, którym poruszał się 47-latek. Mimo reanimacji rowerzysta zmarł. Kierowca osobówki był trzeźwy.

Policjanci nadzorowani przez prokuratora przeprowadzili oględziny, ustalili świadków oraz zabezpieczyli ślady. Pojazdy zostały przewiezione na parking strzeżony, gdzie będą poddane szczegółowym oględzinom. Czynności w tej sprawie trwają.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.