Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne

W miejscowości Karolew na drodze wojewódzkiej 634 około godziny 13:30 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W zderzeniu dwóch pojazdów śmierć poniósł kierowca jednego z nich, trzy osoby – kierowca drugiego pojazdu i dwoje pasażerów z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci po raz kolejny apelują, o szczególną ostrożność na drogach. Około 13:30 wczoraj w miejscowości Karolew gmina Dąbrówka na drodze wojewódzkiej 634 doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Z wstępnych informacji zebranych przez policjantów z wydziału ruchu drogowego w Wołominie wynika, że 33-letni kierowca opla astry podróżujący z 30-letnim pasażerem na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku ruchu samochodem opel astra, za kierownicą którego siedział 51-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia się pojazdów śmierć na miejscu poniósł 51-letni kierowca opla. Kierowca drugiego samochodu oraz jego pasażer, a także 26-letni pasażer opla w którym zginał kierujący z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego ustalają teraz szczegóły i okoliczności tego wypadku.

Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod działaniem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c