Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Policja apeluje o ostrożność a drogach

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło na drodze powiatowej w Pianowie Daczki gm. Nasielsk. 26-letni kierujący seatem wjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo. Niestety młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, a 40-letni pasażer trafił z obrażeniami do szpitala. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o szczególną ostrożność na drogach.

Fot. KSP

 
W ubiegły piątek kilka minut przed 21.00 w Pianowie Daczki gm. Nasielsk doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 26-letni kierowca seata toledo jadąc w stronę Nasielska z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi do rowu, gdzie następnie uderzył w drzewo. Niestety młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. 40-letni pasażer samochodu z obrażeniami trafił do szpitala.

Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Jednocześnie policjanci poszukują naocznych świadków. Wszyscy, którzy bezpośrednio widzieli okoliczności zdarzenia proszeni są o zgłoszenie się do KPP w Nowym Dworze Mazowieckim, bądź o kontakt pod nr. telefonów: 22 60 44 284 lub 22 775 22 01-04.

To już kolejne zdarzenie drogowe ze skutkiem śmiertelnym w ostatnim czasie. Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod działaniem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.