Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Samochód na drzewie i zakleszczona osoba

We wtorek nad ranem miał miejsce tragiczny wypadek pomiędzy Wólką Pęcherską, a Bogatkami, na południe od Piaseczna. Samochód został uwięziony pomiędzy drzewami.

Samochód jadąc w kierunku Bogatek wypadł z jezdni i znalazł się pomiędzy drzewami, maską w dół.

Przy użyciu dwóch zestawów narzędzi hydraulicznych robimy dostęp do poszkodowanego” – opisuje OSP Jazgarzew, która  uczestniczyła w akcji.

Akcja jest bardzo trudna z powodu ułożenia pojazdu i drzew które otaczały pojazd. Niestety po wydobyciu poszkodowanego z samochodu, przybyły na miejsce lekarz stwierdza zgon. Dalsze nasze czynności to oświetlenie miejsca policji, a później wycięcie powalonych drzew i postawienie samochodu na koła” – relacjonuje OSP.

Komunikat w tej sprawie opublikowała też policja.

„Z pierwszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący lexsusem zjechał do rowu, a następnie z ogromnym impetem uderzył w znajdujące się obok drzewa. Niestety mimo podjętych przez służby ratownicze działań 41- letni mężczyzna zmarł. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowy przebieg tego wypadku. Na odcinku pomiędzy miejscowościami Bogatki a Jazgarzew kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które mogą potrwać jeszcze przez kilka godzin.

Policjanci ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność i rozwagę!”

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.