Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Mężczyzna osierocił dwójkę małych dzieci. Jego żona szuka świadków

15 sierpnia miał miejsce śmiertelny wypadek w miejscowości Kanie pod Warszawą. W zderzeniu czołowym dwóch pojazdów marki BMW zginął 35-letni mężczyzna. Żona zmarłego szuka świadków tego tragicznego zdarzenia.

Reklama

Fot. Policja

Reklama

Za każdym śmiertelnym wypadkiem stoi najczęściej niewyobrażalna tragedia rodziny zmarłego. W tym przypadku 35-latek osierocił dwójkę dzieci.

„W dniu 15.08.2017 spotkała mnie oraz dwoje moich malutkich dzieci niewyobrażalna tragedia. W wypadku samochodowym zginął mój cudowny mąż, najlepszy tatuś jakiego mogłabym sobie tylko wyobrazić dla moich dzieci. Do wypadku doszło dnia 15.08.2017 nad ranem, najprawdopodobniej koło godziny 4 na drodze między Pruszkowem a Kaniami, koło loreala. Jeżeli jest wśród Was bezpośredni świadek wypadku (osoba, która bezpośrednio widziała zdarzenie) bardzo proszę, błagam o kontakt na priv.
Wierzę, że uda mi się takiego człowieka znaleźć. To jedna z niewielu rzeczy w jakie jeszcze wierzę”.

Wszelkie informacje prosimy kierować pod adresem redakcji, na pewno przekażemy je Pani Annie.

Według ustaleń policji BMW serii 3 wypadło z pasa podczas jazdy na łuku drogi i uderzyło w jadące BMW serii 7. 35-letni kierowca drugiego pojazdu zginął na miejscu.

Drugi poszkodowany znajduje się w szpitalu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ustalono również, że 26-latek był trzeźwy.

W sprawie zostało wszczęte postępowania. Na miejscu była policja, która ustalała przyczyny oraz przebieg zdarzenia pod nadzorem prokuratora.

 

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.