Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty w Walendowie. Policja szuka świadków

Policjanci z Pruszkowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Walendowie. Nad Utratą pojazd osobowy zderzył się z motocyklistą, który poniósł śmierć na miejscu. Funkcjonariusze ponownie przypominają o zachowaniu ostrożności na drodze.

Fot. KSP

Wczoraj po godz. 14.00 w miejscowości Walendów doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na ulicy Nad Utratą pojazd osobowy zderzył się z motocyklistą. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący motocyklem 43-letni mężczyzna.

Policjanci proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w pruszkowskiej komendzie przy ul. Kraszewskiego 8 lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki 22 758 60 81 do 85 oraz tel. 997. Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: komendat.pruszkow@ksp.policja.gov.pl

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierowców o szczególną ostrożność i rozwagę, a przede wszystkim zdjęcia nogi z gazu!

Źródło: KSP/kk/mb

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.