Śmigłowiec LPR lądował na trasie S8! Ranna pasażerka motocykla

Na trasie S8 w Nadarzynie doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem motocyklisty i jego pasażerki. Jak poinformowała policja, kierujący jednośladem z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn, utracił kontrolę nad pojazdem, co doprowadziło do upadku na asfalt.

Fot. Shutterstock

W wyniku wypadku pasażerka motocykla odniosła obrażenia. Jej stan był na tyle poważny, że na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Maszyna wylądowała bezpośrednio na drodze S8, aby umożliwić jak najszybsze dotarcie pomocy medycznej do poszkodowanej kobiety.

Na szczęście, mimo groźnie wyglądającego wypadku, życiu rannej pasażerki nie zagraża niebezpieczeństwo. Dzięki szybkiej interwencji służb ratunkowych i sprawnej akcji LPR udało się udzielić jej niezbędnej pomocy i przetransportować do szpitala.

Okoliczności tego zdarzenia będą teraz przedmiotem policyjnego dochodzenia. Funkcjonariusze przeprowadzą szczegółowe oględziny miejsca wypadku, zabezpieczą ślady i dowody oraz przesłuchają świadków. Kluczowe będzie ustalenie, co dokładnie doprowadziło do utraty panowania nad motocyklem przez kierującego.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]