Smród, szczury i martwe ptaki. Internaurka apeluje: „ludzie opanujcie się”

Internautka z Gocławia zwraca uwagę na z pozoru błahy, ale tak naprawdę bardzo ważny temat jakim jest dokarmianie ptaków. Zauważyła bowiem że ktoś dokarmia zwierzęta odpadkami, co zagraża nie tylko ptakom, ale w dłuższej perspektywie również ludziom.

Fot. Facebook

„Dzisiaj bardzo niesympatyczny post. Coś co mnie doprowadza do szewskiej pasji.

„Dokarmianie” ptaków śmierdzącym, spleśniałym jedzeniem. Latem dokarmia ktoś tym czymś ptaki? nie macie pojęcia jak straszny smród wydobywa sie z tej okolicy-zapewne od tych widocznych na fotce jajek. Coś koszmarnego.

Chciałam poćwiczyć na siłowni. Nie ma takiej możliwości-smród uniemożliwia jakiekolwiek przebywanie w tej okolicy.
Jakim trzeba być potworem, żeby tak krzywdzić, a właściwie mordować ptaki.

Dziwimy sie później, że giną kiedyś wszechobecne wróble z ulic polskich miast. Ludzie opamiętajcie się. Tuz obok urządzeń siłowni plenerowej na Gocławiu Iskra jakiś flejtuch i bezmyślny człowiek notorycznie wyrzuca odpadki jedzenia.

Może przypomnę. Miejscem na takie śmierdzące spleśniałe odpadki jest kosz na śmieci a nie trawniki na osiedlu. Chcemy, żeby plaga szczurów nas na osiedlu zalała.

Bardzo proszę o pomoc. Tylko wszyscy razem damy radę. zwracajcie uwagę ludziom, którzy to robią”.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.