Spalone ciało w Lesie Kabackim. Policja poszukuje świadków

„Policjanci CBŚP zwracają się z apelem do osób, które 1 marca 2011 roku w godzinach popołudniowych spacerowały „Aleją Brzóz” w Lesie Kabackim, gdzie znaleziono ciało kobiety. Osoby te proszone są o kontakt z policjantami z Zarządu w Warszawie CBŚP pod nr tel. (22) 60-180-58.” – brzmi komunikat CBŚP

zdjęcie poglądowe/ Fot. Warszawa w Pigułce

Chodzi oczywiście o sprawę Jolanty Brzeskiej. Jak udało nam się dowiedzieć śledztwo jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury rejonowej w Gdańsku, a policja szuka świadków, którzy mogą mieć istotne informacje w tej sprawie.

Policjanci z Zarządu w Warszawie Centralnego Biura Śledczego Policji wykonują czynności na zlecenie Prokuratury Regionalnej w Gdańsku. Śledztwo dotyczy śmierci kobiety, której zwłoki znaleziono w Lesie Kabackim. Do zdarzenia doszło 1 marca 2011 roku, a ciało odnaleziono w „Alei Brzóz” w Lesie Kabackim.

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że ciało kobiety zostało zauważone także przez osoby tam spacerujące, których personaliów do chwili obecnej nie ustalono.

Policjanci CBŚP zwracają się z apelem do tych osób o kontakt telefoniczny pod nr (22) 60-180-58 lub osobisty przy ul. Okrzei 13 w Warszawie.

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.