Spowodował wypadek i uciekł. Poszkodowany szuka sprawcy [WIDEO]

Na kanale Kameryserwis.pl pojawiło się nagranie wypadku samochodowego ze skrzyżowania Odyńca i Al. Niepodległości. Kierowca skręcając wymusił pierwszeństwo i wjechał wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu. Ten, by uniknąć zderzenia wyminął auto, skosił słupki i zatrzymał się na chodniku. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

„24.06, około godz. 9:30 (Data kamery jest źle ustawiona – przyp. redakcja) na skrzyżowaniu Odyńca i Al. Niepodległości, miałem wypadek, którego sprawca uciekł z miejsca zdarzenia” – pisze poszkodowany kierowca – „Najprawdopodobniej samochodem kierowała kobieta, marka (jak twierdzą świadkowie) Ford C Max (sam nie jestem pewny), nr rejestracyjny WZ… Kolor szary lub srebrny. Sprawca, jadąc od strony centrum, skręcał z Al. Niepodległości w ul. Odyńca w lewo (obok Ogródka Jordanowskiego, szkoły tańca Hakiel i kebabu). Na miejscu była policja”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c