Spowodował wypadek i uciekł. „Przerwanie przepony, usunięta śledziona, nerka, złamanie otwarte nogi”

W pobliżu Piaseczna doszło do bardzo poważnego wypadku. Jak ustaliła policja, sprawca jechał od strony Konstancina-Jeziorny. Zaczął wyprzedzać cały sznur samochodów. Nadjeżdżający z naprzeciwka kierowca skody chciał uniknąć zderzenia czołowego. Przyhamował więc i stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i koziołkując uderzyło w mężczyznę, który zatrzymał się na chwilę skuterem na poboczu.

Fot. Facebook

 

Rodzina jednego z poszkodowanych szuka teraz sprawcy, który zbiegł z miejsca wypadku. Jak relacjonuje Pani Joanna, brat jej męża nieomal zginął. Chociaż ma złamany kręgosłup, jego stan jest stabilny. Lekarze mówią, że będzie mógł chodzić, choć czeka go długa rehabilitacja.

Drugi poszkodowany był operowany. Wystąpił obrzęk płuc, przerwanie przepony, usunięto śledzionę i nerkę. W kilku miejscach złamana jest też miednica, wystąpiło też złamanie otwarte nogi.

Rodzinie udało się zdobyć nagranie z monitoringu. Widać na nim białe Audi z numerami zaczynającymi się od WPI. Reszta numeru jest zupełnie nieczytelna. Policja również apeluje do wszystkich osób, które są świadkami wypadku o pilne zgłaszanie się na komendę.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.