Sprawca strzelaniny w Markach ujęty! Policyjny śmigłowiec w akcji, mamy nagranie! [WIDEO]

Policjanci Komendy Stołecznej Policji zatrzymali 27-letniego Przemysława M, podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Do działań wykorzystano m.in. śmigłowiec policyjny. Zatrzymany był kompletnie zaskoczony widokiem policjantów z Wydziału dw. z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw.

Podejrzany udał się na prywatną posesję 7 lipca w Markach. Doszło do sprzeczki, jeden z mężczyzn wyjął broń i postrzelił 30-latka w brzuch.

Zarówno pokrzywdzonemu jak i jego partnerce przydzielono policyjną ochronę. Do sprawy zaangażowano policjantów wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw, Komendy Stołecznej Policji. Działania operacyjne wykazały blisko trzydzieści adresów pod którymi mógł ukrywać się mężczyzna. W sprawdzeniach udział brali m.in. policyjni antyterroryści, wykorzystując śmigłowiec.

Równolegle prowadzone były działania śledczych przy nadzorze Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga. Ostatecznie 27-letniego Przemysława M. zatrzymano wczoraj na ul. Szwedzkiej. Działania miały charakter dynamiczny. Mężczyzna nie miał najmniejszych szans w starciu z policjantami.

Prokuratura będzie wnioskować o środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Na tym nie koniec. Do sprawy śledczy zabezpieczyli m.in. pistolet skorpion. Nad sprawą w dalszym ciągu pracują policjanci Wydziału dw. z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.