Sprawca tragicznego wypadku na Sokratesa opuścił oddział psychiatryczny

Krystian O., sprawca tragicznego potrącenia na ul. Sokratesa, opuścił oddział psychiatryczny i trafi do aresztu śledczego. Wcześniej mówił mediom, że ma myśli samobójcze.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Krystian O. mówił dziennikarzom „interwencji” w telewizji Polsat, że ma myśli samobójcze. Niedługo po tym został umieszczony w oddziale psychiatrycznym aresztu śledczego. Wiadomo już, że wyszedł, a święta spędzi w areszcie.

Do zdarzenia doszło na ul. Sokratesa, niedaleko skrzyżowania z ul. Sandora Petofiego. Samochód marki bmw potrącił mężczyznę przechodzącego z rodziną po pasach. Niestety, mimo długotrwałej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Kierowca był trzeźwy, ale z zeznań jednego ze świadków wynika, że pokaz poruszał się bardzo szybko i z impetem uderzył w mężczyznę. Krystian O., przyznał się do winy, a sąd przychylił się do wniosku prokuratury o umieszczeniu go w areszcie śledczym.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c