Sprostowanie

Na podstawie art. 31a ustawy Prawo prasowe, publikujemy sprostowanie firmy IQ Investments sp. z o.o. sp. k. dotyczące artykułu: „Zarząd PSG: straty w związku z biurowcem Powiśle Park mogą sięgnąć ponad 60 mln zł„.

TREŚĆ SPROSTOWANIA:

Nie jest prawdą, że budynek przy ul. Kruczkowskiego 2 w Warszawie został wynajęty przez IQ Investments sp. z o.o. sp. k. od Powiśle Park sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie na okres dwóch lat. Umowa wynajmu wyraźnie i jednoznacznie określa okres wynajmu na 7 lat, począwszy od 1 grudnia 2015 r.

Nieprawdą jest, że stawka wynajmu budynku biurowego przy ul. Kruczkowskiego 2 w Warszawie za metr kwadratowy została określona w umowie na 5 euro. Zawarte w tej umowie stawki wynajmu liczone w skali 7 lat nie odbiegają od cen rynkowych, i uwzględniają takie okoliczności jak objęcie umową najmu w zasadzie całego budynku, zakres wynajętej powierzchni, okres wynajmu, oraz konieczność dostosowania budynku własnym staraniem i nakładami najemcy.

Nie jest prawdą, że standardowe stawki za metr kwadratowy wynajmu powierzchni w tym rejonie Warszawy wynoszą ok. 20 euro. W praktyce stawki, ujęte w rzeczywiście zawieranych umowach, są znacznie niższe.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c