Stalkerka z Warszawy nęka córkę Adama Małysza. Żona sportowca publikuje wizerunek sprawczyni

11 listopada Izabela Małysz wyznała na Facebooku, że jej córkę nęka stalkerka z Warszawy. Niedawno post skasowano z portalu społecznościowego, a natemat.pl, który opisał całą sprawę dostał informację, że dziewczyna została skreslona z listy uczniów warszawskiej szkoły.

Fot. Pixabay / YouTube

Fot. Pixabay / YouTube

Sprawa trwa już od czterech lat i doszła do takiego stopnia, że stalkerka podszywa się pod członków rodziny Małyszów. Kiedy inne metody zawiodły rodzice złożyli pozew sądowy. Sąd zastosował jednak upomnienie i na tym sprawa się skończyła.

W końcu Izabela Małysz opublikowała rozpaczliwy post w którym umieściła również wizerunek sprawczyni całego zamieszania. Jak dowiedział się natemat.pl pierwsi zareagowali wychowawcy z Zespołu Szkół im. Michała Konarskiego, choć zrobili to na długo przed opublikowaniem postu. Stalkerka została skreślona z listy uczniów w kwietniu tego roku. Jak na razie Izabela Małysz nie poinformowała czy publiczne napiętnowanie dziewczyny przyniosło pożądany efekt.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c