Startuje prawdziwa rewolucja! InPost dostarczy Ci zakupy do lodówkomatu!

Lodówkomaty to kolejna, innowacyjna usługa w portfolio InPost. Jeszcze nie wszyscy użytkownicy Paczkomatów wiedzą, że podobna maszyna, z tym, że z funkcją chłodzenia umożliwia zamawianie i odbieranie zakupów spożywczych. Wygodnie i 24/7.

Fot. Warszawa w Pigułce

Grono Partnerów, którzy zaczęli umożliwiać swoim Klientom dostawę do Lodówkomatów stale rośnie. Już teraz z dostawą do maszyny chłodzącej zamówimy produkty spożywcze, warzywa i owoce, ciasta oraz kwiaty.

Maszyny są tak przygotowane do działania, że mogą przechowywać nawet produkty mrożone. Osoby, które więc zdecydują się na wybór dostawy do Lodówkomatu mogą być spokojne, że ich zakupy będą miały zapewnione odpowiednie warunki przechowywania, a co za tym idzie, zachowają swoje właściwości i jakość.

Sieć Lodówkomatów InPost cały czasu sukcesywnie się rozrasta. Obecnie ze swoimi maszynami chłodzącymi jesteśmy obecni w Warszawie i w Krakowie. Pierwsze Lodówkomaty wkrótce staną również na terenie Wrocławia.

Mapa z lodówkomatami znajduje się tutaj: https://lodowkomaty.pl/#odbieraj.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c