Startuje szalona promocja na Black Week! Kosmetyki w Hebe za grosze!

W ramach promocji Black Week, sieć drogerii Hebe wprowadza atrakcyjną promocję „1+1”, która z pewnością przyciągnie uwagę wielbicieli kosmetyków. Oferta umożliwia klientom zakup jednego produktu kosmetycznego w pełnej cenie, a drugiego produktu tej samej marki za symboliczną złotówkę.

Fot. Shutterstock

Promocja „1+1” dotyczy wyselekcjonowanego asortymentu kosmetyków, dając klientom szansę na eksperymentowanie z nowymi produktami oraz uzupełnienie zapasów ulubionych marek. Jest to okazja, aby odkryć nowe kosmetyki w znacznie niższej cenie.

Warto zaznaczyć, że rabat naliczany jest na drugi, tańszy produkt w ramach tej samej marki. Klienci zainteresowani ofertą powinni pamiętać, że promocja obejmuje tylko wybrane produkty, które można obejrzeć na stronie Hebe. W promocji biorą udział kosmetyki takich marek, jak m.in. Ava, Gosh, Lirene, Maybelline New York, MBeauty, Nacomi i Revolution Makeup, łącznie to ponad 300 różnych produktów.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]