Stołeczni antyterroryści rozdają świąteczne paczki. Film wywołuje uśmiech na twarzy [WIDEO]

Antyterroryści ze świątecznej… to znaczy stołecznej policji włączyli się do Szlachetnej Paczki i w swoim stylu wręczają prezenty. Film filmem, ale do domów wchodzą jednak z mniejszym „hukiem”. Łzy jednak i tak będą. Ze wzruszenia.

„Na co dzień twardzi wobec najgorszych przestępców, wielokrotnie narażali swoje życie podczas zatrzymań groźnych bandytów, gdy trzeba tak, jak co dzień, jedną zgraną ekipą, ramię w ramię ruszają wesprzeć potrzebujących. Tak działa SPAP KSP” – pisze stołeczna policja.

Policjanci dodają, że dzisiaj z dodatkowym „wyposażeniem” jadą do mieszkańców woj. łódzkiego. Babci i jej 14-letniego wnuka, którego od 12 lat sama wychowuje. Wiozą mnóstwo prezentów, dobre serca i wiele uśmiechów. Jak zapewniają, do domu wejdą bardzo grzecznie, pukając do drzwi.

Policjanci z komendy na Bemowie pojechali natomiast do 3-letniej Zosi, 8-letniego Wiktora i ich dzielnej mamy. To nie pierwsza i nie ostatnia taka akcja.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c