Stracił pamięć i nie wiedział kim jest. Dzięki Wam mężczyzna odnalazł swoją rodzinę!

Wczoraj, na prośbę policji, opublikowaliśmy wizerunek mężczyzny, którego policjani odnaleźli przy ul. Stanisławowskiej na warszawskim Kamionku. Mężczyzna nie potrafił powiedzieć kim jest. Na szczęście, dzięki dużemu odzewowi udało się to ustalić i powiadomić rodzinę. Dziękujemy wszystkim za pomoc!

Fot. Komenda Stołeczna Policji / KRP VII

„Mężczyzna ze zdjęć 11 października 2018 roku w godzinach przedpołudniowych był na na ulicy Stanisławowskiej 3 w Warszawie. Nie potrafił podać swoich danych osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że może to być spowodowane stanem zdrowia mężczyzny” – pisała policja podając rysopis i zdjęcia odnalezionego.

Odzew z Waszej strony był ogromny. Jeden z Czyteników rozpoznał mężczyznę i powiadomił policję. Jeszcze w kilka godzin po zaginięciu dostawaliśmy sygnały o tym kim może być człowiek ze zdjęcia.

Okazało się, że był to jeden z mieszkańców gminy Magnuszew. Policja powiadomiła nas o fakcie odnalezienia rodziny mężczyzny.

Dziękujemy wszystkim za pomoc.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c