Straciła wszystkie pieniądze. Oszustwo przed kamerami

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na policjanta”. Kamery monitoringu zarejestrowały, moment przestępstwa oraz wizerunek jego prawdopodobnego sprawcy, który dwukrotnie doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzania swoim mieniem na łączną kwotę 60000 złotych.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”. Sprawca podstępem nakłonił pokrzywdzoną 73-latkę do wzięcia kredytu w banku, wypłacenia oszczędności i przekazania sobie w krótkich odstępach czasu w dwóch różnych miejscach wszystkich tych pieniędzy tj. 60.000 złotych.

W jednym z miejsc gdzie doszło do przekazania gotówki kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje powołując się na sprawę KRP-PM-I-255/17 można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92, 22/ 60 361 55 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.