Stracili przytomność po zażyciu dopalaczy

Policjanci z Ursynowa zajmują się wyjaśnieniem wszystkich okoliczności sprawy związanych z ujawnieniem w jednym z mieszkań opakowań z substancją niewiadomego pochodzenia. Zostanie ona teraz przebadana w laboratorium kryminalistycznym. Dwóch nieprzytomnych mężczyzn trafiło do szpitala po zażyciu prawdopodobnie tego specyfiku.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę. Mundurowi z Ursynowa zostali wezwani na ulicę Pileckiego, gdzie miała znajdować się osoba, która prawdopodobnie zażyła dopalacze. W chwili, gdy na miejscu pojawił się patrol policji, karetka pogotowia zabierała nieprzytomnego 28-latka do szpitala.

Policjanci szybko ustalili, że pogotowie wezwali znajomi pokrzywdzonego. Wcześniej razem imprezowali w jednym z mieszkań. Kiedy policjanci weszli do środka zastali grupę osób, a na łóżku zauważyli kolejnego nieprzytomnego mężczyznę.

Policjanci nie mogli nawiązać z 31-latkiem kontaktu, miał zasinione usta oraz problemy z oddychaniem. Funkcjonariusze natychmiast udzielili mu pomocy i ułożyli w bezpiecznej pozycji. Na miejsce zostało również wezwane pogotowie.

W czasie przeszukania mieszkania policjanci ujawnili skrzynkę plastikową, wewnątrz której znajdowało się 27 torebek strunowych z białą substancją, wagi elektroniczne i kilkadziesiąt pustych torebek strunowych służących prawdopodobnie do porcjowania środków odurzających. Ponadto policjanci ujawnili dwie doniczki z sadzonkami krzaczków marihuany.

Wyjaśnieniem sprawy zajmują się teraz policjanci z ursynowskiego komisariatu. Zabezpieczone przez nich środki trafią na badania do laboratorium kryminalistycznego. Poszkodowane osoby trafiły pod opiekę lekarską z zagrożeniem życia i zdrowia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c