Straż Pożarna publikuje zdjęcia z tragicznego wypadku w Rembertowie

Śmiertelny wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu ulic Czwartaków i Kadrowej. W zdarzeniu brały udział dwa auta osobowe – Nissan Micra oraz Opel Vectra. Drugi z nich po zderzeniu najechał na ogrodzenie pobliskiej posesji.

Na miejsce udały się zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 13. Po dotarciu ratowników jedna osoba poszkodowana znajdowała się na po za autem.

Pozostałe dwie osoby były uwięzione w Oplu. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, natychmiastowemu udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz ewakuacji uwięzionych pasażerów. W tym celu zostały użyte narzędzia hydrauliczne oraz deska ortopedyczna.

Pasażer Opla z zatrzymanymi funkcjami życiowymi został poddany resuscytacji krążeniowo- oddechowej, niestety lekarz pogotowia stwierdził zgon. Poszkodowanych przekazano zespołowi pogotowia ratunkowego. Na czas działań dochodzeniowych Policji został zamknięty ruch na skrzyżowaniu ulic Kadrowej i Czwartaków.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c