Straż Pożarna publikuje zdjęcia z wypadku na Kowalczyka

Straż Pożarna opublikowała zdjęcia z trudnej akcji przy ul. Kowalczyka i Modlińskiej. Zadysponowano dwa zastępy GBA i GCBA oraz SOp z D-cą JRG 1. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych Volkswagena Caddy i Daewoo Tico.

Kierowca Volkswagena znajdował się poza pojazdem i nie uskarżał się na żadne dolegliwości natomiast kierowca Daewoo był uwieziony w pojeździe był przytomny. Na miejscu była obecna Policja i Pogotowie Ratunkowe. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanego kierowcy przy pomocy narzędzi hydraulicznych, odłączeniu zasilania elektrycznego i gazowego w pojazdach, pomocy pogotowiu ratunkowemu w ewakuacji poszkodowanego do karetki i zabezpieczeniu wycieku płynów eksploatacyjnych. W trakcie działań kierowca Volkswagena zgłosił pogorszenie się samopoczucia w związku z tym zadysponowano kolejną karetkę pogotowia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c