Straż publikuje zdjęcia tragicznego wypadku. Instruktor nie miał szans [ZDJĘCIA]

Straż Pożarna opublikowała zdjęcia z miejsca, gdzie wydarzył się tragiczny wypadek – na skrzyżowaniu ul. Rembielińskiej i Bazyliańskiej. Na zdjęciach widzimy całkowicie wgniecioną karoserię samochodu nauki jazdy. Instruktor nie miał szans. Zginął na miejscu mimo reanimacji.

Około godz. 10.20 do Punktu Alarmowego JRG 1 wpłynęło zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ulic Bazyliańskiej i Rembielińskiej doszło do wypadku. Na miejsce zdarzenia zostało zadysponowane zastępy z JRG 1 GCBA 5/32/2,5 oraz SCRt SCANIA i GBA 2,5/16/4 z JRG 15.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono zderzenie dwóch samochodów. Osoby poszkodowane z samochodu osobowego zostały ewakuowane z pojazdu przed przybyciem Straży Pożarnej przez osoby postronne i były już pod opieką Pogotowia Ratunkowego, które było w trakcie reanimacji pasażera. Niestety długotrwała reanimacja na przemian ze strażakami nie przyniosła skutku, pasażer nie odzyskał przytomności a lekarz stwierdził zgon. Kierująca samochodem, która jak się okazało była w trakcie kursu na prawo jazdy nie odniosła większych obrażeń jednak została zabrana do szpitala na obserwację.

Dodatkowe działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz posypaniu sorbentem płynów eksploatacyjnych. Na miejsce zdarzenia przybył Oficer Operacyjny Miasta z KM PSP, Policja oraz prokurator.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c