Strażacy wynieśli koty z pożaru. Teraz potrzebna jest pomoc, by kociaki przeżyły

Te kociaki oraz mama miały wiele szczęścia , pożar który wybuchł na warszawskim Ursynowie strawił cały budynek. W ostatniej chwili wśród zgliszczy ktoś usłyszał pisk kociąt, strażacy je wydobyli… Mama przerażona uciekła. Tak zaczęła się ich historia. Mieszkańcy budynku stracili wszystko. Łącznie z dachem nad głową. Koty zostały na pogorzelisku. Link do zbiórki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/uratowane-z-pozaru.

Zaprzyjaźnieni wolontariusze pojechali w podana lokalizację, udało się znaleźć kociaki, mama była w pobliżu i obserwowała. Podobno przychodziła do małych i znikała na kilka godzin. Gdyby tam została, raczej miałaby małe szanse na przeżycie.

Kocia rodzina została zabrana z tego miejsca, jest po przeglądzie weterynaryjnym (oczy maluchów są przemywane), szkraby maja około 3 tyg. Obecnie przebywają w domu tymczasowym. Na miejscu pożaru była również druga kotka, niestety sytuacja tak ją przeraziła ze nie pojawia się w tej lokalizacji od kilku dni. Jeśli się pojawi, również ją zabierzemy.

Kociaki wraz z mama zostaną u nas pod opieką przez kilka tyg, wiec musimy je zabezpieczyć w karmę i żwirek (mama ma około rok, strasznie wychudzona) Obecnie jest odkarmiana karmą dla kociąt.

Każdy grosz jest dla nas ogromnym wsparciem. Dziękujemy – pisze Fundacja Futrzaki.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.