Strażacy zbierają na samochód ratowniczo-gaśniczy! Pomóżmy im pomagać!

„Kochani! Na co dzień my pomagamy Wam, a teraz Wy pomóżcie nam” – piszą strażacy OSP w Markach.

Fot. Pixabay

Organizujemy zbiórkę na NOWY ŚREDNI SAMOCHÓD RATOWNICZO-GAŚNICZY.

Obecnie posiadamy dwa wozy, które wymagają coraz częstszych napraw. Nowszy z nich został wyprodukowany w 2003 roku. Starszy- w latach 80.

Byłby to pierwszy !nowy! samochód w historii OSP w Markach, który zastąpiłby wysłużony, pozyskany z ”drugiej ręki” wóz, któremu należy się już emerytura.

Nowy wóz zdecydowanie ułatwi nam prace, dotarcie do Was i pomoc.

Jesteśmy jednostką, która od kilku lat jest w pierwszej dziesiątce najczęściej wyjeżdżających do zdarzeń w całym województwie mazowieckim! W powiecie wołomińskim interweniujemy najczęściej ze wszystkich jednostek OSP.

Należą do nas nie tylko Ochotnicy, ale także strażacy, którzy na co dzień pełnią służbę w Państwowej, Lotniskowej i Wojskowej Straży Pożarnej, a także wykwalifikowani ratownicy medyczni.

W naszych szeregach skupiamy także kilkunastoosobową Młodzieżową Drużynę Pożarniczą oraz Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą gotową nieść pomoc o każdej porze dnia i nocy.

Pomóżcie nam zadbać o bezpieczeństwo Wasze i Waszych najbliższych.

Prosimy o dorzucenie się do zbiórki i z góry serdecznie dziękujemy ❤️

Kilka słów o naszym planowanym zakupie:

Podwozie- Renault D16

Napęd uterenowiony 4×4

Zabudowa wykonana z materiałów kompozytowych i stali nierdzewnej

Zbiornik wody 4500L (obecnie nasze samochody posiadają zbiornik 2500L)

Działko wodno-pianowe, wyciągarka elektryczna, maszt oświetleniowy, mocowania aparatów powietrznych wewnątrz kabiny- to tylko część wyposażenia tego auta

Koszt wersji podstawowej- 824 000zł

LINK do zbiórki: https://zrzutka.pl/8ab2xu

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.