Strażnicy miejscy pomogli odnaleźć zaginioną kobietę

O starszej kobiecie, sprawiającej wrażenie zdezorientowanej, idącej chodnikiem wzdłuż ul. Dwernickiego, poinformował strażników miejskich jeden z przechodniów. Okazało się, że starszą panią poszukuje rodzina.

Starsza kobieta. Pixabay

Starsza kobieta. Pixabay

Do strażników miejskich patrolujących w czwartkowy poranek ulice Pragi Południe podszedł mieszkaniec i poinformował, że chodnikiem wzdłuż ul. Dwernickiego idzie starsza kobieta, która sprawia wrażenie zagubionej. Funkcjonariusze udali się we wskazanym kierunku. Kobieta została odnaleziona w obrębie skrzyżowania ul. Terespolskiej i Dwernickiego. W oczekiwaniu na wezwany patrol policji oraz załogę pogotowia strażnicy próbowali dowiedzieć się od staruszki, gdzie mieszka i dokąd idzie. Kobieta nie była w stanie wyjaśnić, gdzie mieszka i jak się znalazła na Pradze. W komisariacie policji ustalono, że mieszkanka Radomia została zgłoszona jako osoba zaginiona i obecnie poszukiwana jest przez rodzinę. Dalsze czynności przejęła policja.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]