Strażnicy miejscy pomogli odnaleźć zaginioną kobietę

O starszej kobiecie, sprawiającej wrażenie zdezorientowanej, idącej chodnikiem wzdłuż ul. Dwernickiego, poinformował strażników miejskich jeden z przechodniów. Okazało się, że starszą panią poszukuje rodzina.

Starsza kobieta. Pixabay

Starsza kobieta. Pixabay

Do strażników miejskich patrolujących w czwartkowy poranek ulice Pragi Południe podszedł mieszkaniec i poinformował, że chodnikiem wzdłuż ul. Dwernickiego idzie starsza kobieta, która sprawia wrażenie zagubionej. Funkcjonariusze udali się we wskazanym kierunku. Kobieta została odnaleziona w obrębie skrzyżowania ul. Terespolskiej i Dwernickiego. W oczekiwaniu na wezwany patrol policji oraz załogę pogotowia strażnicy próbowali dowiedzieć się od staruszki, gdzie mieszka i dokąd idzie. Kobieta nie była w stanie wyjaśnić, gdzie mieszka i jak się znalazła na Pradze. W komisariacie policji ustalono, że mieszkanka Radomia została zgłoszona jako osoba zaginiona i obecnie poszukiwana jest przez rodzinę. Dalsze czynności przejęła policja.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.