Street Workout Park na Skwerku przy ul.Majdańskiej. Świetny projekt tegorocznej edycji Budżetu Partycypacyjnego

Zachęcamy do głosowania na projekt „Street Workout Park na Skwerku przy ul.Majdańskiej” .Projekt ma powstać na skwerku, który zwyciężył w zeszłorocznej edycji i będzie rewitalizowany w tym roku.

Fot. Materiały Inicjatora

Fot. Materiały Inicjatora

Majdanska

Fot. Materiały Inicjatora

Więcej informacji na FB https://www.facebook.com/Rewitalizacja-skwerku-przy-ul-Majda%C5%84skiej-784387774980759/?ref=aymt_homepage_panel

Link do głosowania: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/2017/projekt/3206

Zagłosować można tylko internetowo lub na karcie do głosowania. Pamiętaj, że wypełniając kartę papierową, musisz osobiście przynieść ją do Urzędu Dzielnicy lub do wyznaczonego punktu.
Aby wybrać nasz projekt należy wybrać dzielnicę Praga Południe, obszar Grochów Południowy i projekt nr 4!
WAŻNE:
1. Glosować mogą również dzieci- nawet te najsłodsze (nie można głosować dwukrotnie używając ten sam adres e-mail. Tzn dziecko nie może glosować używając adresu e-mail który wcześniej wykorzystał do głosowania rodzic)
2. Nie trzeba być zameldowanym w Warszawie.

W związku z tym, iż w tym roku projekt nie wyczerpuje całej puli, oprócz niego można oddać głos na inne, polecamy projekt „Grochowska Otwarta Ścianka Tenisowa (Obok kortu na skwerku przy ul. Majdańskiej)” Zachęcamy równie do głosowania na projekty ogólnodzielnicowe (na które można głosować dodatkowo)- np. na: Droga rowerowa na Grochowskiej od Wiatracznej w stronę pl. Szembeka i Ochrona drzew Parku Skaryszewskiego. Tu również można wybrać oba projekty.
P.S Proszę się nie zniechęcać tym, że jeszcze nic się nie dzieje na Skwerku. Niestety, dogranie wszystkiego i przetarg musi trochę potrwać.
Zatwierdzony projekt skwerku PDF: https://drive.google.com/file/d/0B0_Xtzgo4JIQdGlRRFpvSWg2cVE/view?pref=2&pli=1
5.REZERWA TERENU NA STREET WORKOUT- trzeba sie zmobilizowac i głosować, żeby Street Workout Park powstał w tym miejscu. Inaczej będzie trawa
1. Przebudowywane Boisko-nawierzchnia polipropylenowa
2. Plac zabaw- nawierzchnia piaskowa
3.Chodnik- nawierzchnia z kostki betonowej
6. Ścianka Tenisowa
7. Siłownia Plenerowa
8. Piłkochwyty


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c