Strona KOD i mail Mateusza Kijowskiego zaatakowany przez Anonymous. Za marsze w Warszawie

Strona Komitetu Obrony Demokracji oraz mail Mateusza Kijowskiego zostały zaatakowane przez Anonymous Poland – poinformował niebezpiecznik.pl.

Fot. Niebezpiecznik.pl

Fot. Niebezpiecznik.pl

Incydent potwierdzi sam Mateusz Kijowski:

Tak, rzeczywiście, udało się komuś włamać na konto mailowe w wp.pl. Konto to nie było do niczego wykorzystywane od wielu lat i nie jest obecnie podłączone do żadnych usług związanych z KOD. Co do działań, które podjął atakujący, należy pytać jego. Ja mogę jedynie stwierdzić, że przywróciłem funkcjonalność strony w ciągu kilku minut, pracując z telefonu w metrze w Nowym Jorku.”

Hakerzy zapowiadają, że konto mailowe zawierało ważne informacje, które wkrótce zostaną upublicznione. Przestrzegamy przed wysyłaniem maila na adres mailowy (może on być obsługiwany przez inną osobę), a także przed wchodzeniem na strony KOD-u do czasu całkowitego wyczyszczenia złośliwego oprogramowania przed adminów strony.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c