Strzelał z wiatrówki do przystanku autobusowego

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 22-latka podejrzewanego o ostrzelanie z wiatrówki przystanku autobusowego w Górze Kalwarii. Oprócz wybitej szyby na szczęście żaden z pasażerów nie został poszkodowany. Funkcjonariusze nie wykluczają, że ten sam mężczyzna ma związek ze zniszczeniem w taki sam sposób szyby wystawowej w aptece. Za narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności może grozić 22-latkowi zatrzymanemu wczoraj przez piaseczyńskich kryminalnych. Mężczyzna jest podejrzewany o ostrzelanie z wiatrówki przystanku autobusowego w Górze Kalwarii. Na szczęście nikomu z przebywających tam wówczas pasażerów nic się nie stało, natomiast zniszczeniu uległa jedna z przystankowych szyb.

Zajmujący się obecnie tą sprawą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Górze Kalwarii nie wykluczają, że zatrzymany 22-latek może mieć również związek z ostrzelaniem przed kilkoma dniami szyby wystawowej w jednej z tutejszych aptek.

Mężczyzna mimo młodego wieku jest doskonale znany miejscowym policjantom. Dziś w Komisariacie Policji w Górze Kalwarii, zostaną mu przedstawione zarzuty narażenia innych osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Za tego typu przestępstwo grozić może kara do 3 lat pozbawienia wolności.
js/ij


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c