Studenckie Koło Naukowe SGH o 13:00 złoży kwiaty pod ambasadą Francji

„Pokażmy wspólnie, że terroryści nie osiągną swojego celu – nie zastraszą Francji, nie zastraszą Europy, nie zastraszą nas. SKN SZ zaprasza wszystkich, którzy uważają, że na akt terroryzmu należy reagować zjednoczeniem i solidarnością, na złożenie kwiatów pod Ambasadą Francji. Pokażmy Francuzom, że jesteśmy z nimi ! ‪#‎PrayForParis”‬ – pisze Studenckie Koło Naukowe Spraw Zagranicznych na swoim fanpage

fot. Pixabay

fot. Pixabay

Globalny terroryzm uderzył w sercu Europy z niespotykaną do tej pory siłą. Seria skoordynowanych ataków terrorystycznych w Paryżu odebrała życie ponad setce ludzi, płoną też obozy uchodźców w Calais.

W tej tragicznej chwili chcemy wyrazić nasze najszczersze wyraz wsparcia i solidarności ze wszystkimi obywatelami Francji. Stoimy razem wyprostowani w obliczu globalnego terroryzmu, zjednoczeni w smutku wobec zmarłych i gniewie wobec zamachowców.

O godzinie 13:00 pod francuską ambasadą na Pięknej złożymy kwiaty i wyrazimy nasze wsparcie dla Francji.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.