Światełko dla Pawła Adamowicza. Akcja solidarności z prezydentem Gdańska

Twórcy projektu Świętokrzyskie jest Kobietą zaproponowali akcje solidarności z Pawłem Adamowiczem, Prezydentem Gdańska. Akcja nazywa się #ŚWIATEŁKO myślami z Pawłem Adamowiczem i, jak piszą twórcy, ma na celu jednoczenie się ludzi dobrej woli.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Pomysł polega na wspólnym spotkaniu się w miejscach w których odbywało się Światełko do Nieba i zapalenie w nim światełka dla prezydenta za pomocą latarki.

„Podczas jedynego dnia w roku, gdy solidarność i jedność obywatelska zaciera wszystkie granice, gdy mobilizujemy się, aby ratować życie tych najmłodszych i najsłabszych, dokonuje się zamach na życie ludzkie. Przeciwstawiamy się temu zdecydowanie i głośno krzyczymy: STOP NIENAWIŚCI !!!” – piszą organizatorzy.

Jak zapowiada organizator wydarzenie ma być „no logo”, bez przemówień, wolne od hejtu, polityki i podziałów. Chodzi o to, by pokazać solidarność i jedność.

W Warszawie ma odbyć się ono na Placu Defilad o godzinie 18.00.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.