Syn Zenka Martyniuka narozrabiał w Warszawie. Padły pełne wulgaryzmów groźby. Kara może być surowa

Daniel M., syn gwiazdora disco polo ma problemy prawne. W zeszły piątek w Warszawie został wyrzucony z klubu i sklepu za niestosowne zachowanie. To jednak nie wszystko.

Fot. Konrad Karkowski / Polska Press / East News

Jeszcze niedawno Daniel M. trafił do aresztu za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Wyraził skruchę i dobrowolnie chciał poddać się karze. Prokurator zgodził się na to w związku z czym Daniel M. będzie musiał przez dwa lata pracować społecznie.

Dzień później w Warszawie doszło do incydentów z jego udziałem. Miał zostać wyrzucony z dwóch lokali za niestosowne zachowanie. Jak dowiedział się białostocki se.pl, przeszkadzał klientom, pogardliwie traktował obsługę i rzucał w barmana monetami. Potem ubrał się do sklepu odzieżowego, gdzie musiało dojść do kolejnej awantury, gdyż mężczyzna został potraktowany gazem.

Wściekły 31-latek umieścił w sieci pełne wulgaryzmów groźby pod adresem właściciela sklepu. Zdziwiony właściciel sklepu zapowiedział zgłoszenie sprawy do sądu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c