Szalona jazda pijanego kierowcy. Gnał pod prąd, po chodnikach, uszkodził osiem pojazdów, jedna osoba jest w szpitalu

Do policyjnego aresztu trafił 22-letni obywatel Ukrainy, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i rozpoczął szaleńczą jazdę po ulicach i chodnikach Piaseczna. Spowodował wypadek i sześć kolizji. Uszkodził łącznie osiem pojazdów. Jeden z uczestników tego zdarzenia znalazł się w szpitalu.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego zauważyli na jednej z ulic w Piasecznie jadącego pod „prąd” kierowcę peugeota. Funkcjonariusze natychmiast postanowili przerwać tą jazdę.

Jednak na widok policyjnego radiowozu oraz włączonej sygnalizacji świetlnej i dźwiękowej, kierowca peugeota postanowił kontynuować swoją szaleńczą jazdę. Nie zważając na innych uczestników ruchu zmuszał ich do ustępowania, nagłego hamowania lub ucieczki przed zderzeniem. Dalej kontynuował ucieczkę, również jadąc po chodnikach.

Na ulicy Jarząbka, gdzie prędkość jest ograniczona do 20 km/h kierujący peugeotem jadąc z prędkością około 100 km/h stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie pojazdem i uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd, również marki peugeot, raniąc jego kierowcę.

Policjanci zatrzymali 22- letniego kierowcę, a także ustalili dane czwórki pasażerów pojazdu. Wszyscy to obywatele Ukrainy. Niestety w wyniku tego zdarzenia do szpitala trafił kierowca jednego z pojazdów, który brał udział w zdarzeniu.

Badanie wykazało, że kierowca miał niemal pół promila alkoholu w organizmie. Zlecone zostały także badania na zawartość w jego organizmie środków odurzających. Łącznie podczas jego jazdy uszkodzonych zostało aż 8 samochodów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c