Szczyt NATO: usunięto… 600 koszy na śmieci i 1000 donic z kwiatami

ZOM usuwa śmietniki i donice z kwiatami. Podyktowane jest to względami bezpieczeństwa. 600 koszy na śmieci oraz 1000 donic z kwiatami zostało przeniesionych w inne miejsca. Będą czekały na koniec szczytu.

Fot. ZOM

Fot. ZOM

Kosze na śmieci wywożone są z ulic wskazanych przez organizatorów Szczytu NATO. Do usunięcia jest 600 śmietniczek zlokalizowanych na chodnikach głównie w Śródmieściu, ale także np. wzdłuż ul. Żwirki i Wigury czy Raszyńskiej.

Wywiezionych też zostało niemal tysiąc donic z kwiatami, które dekorowały ulice wyłączone podczas Szczytu NATO z ruchu. Kwiatów nie ma np. przy ul. Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat czy Emilii Plater.

„Usuwanie mebli miejskich odbywa się nocami, dzięki czemu uniknęliśmy utrudnień dla pieszych i kierowców. Postaramy się, żeby kosze i donice wróciły na swoje miejsca jak najszybciej po zakończeniu szczytu” – pisze Zarząd Oczyszczania Miasta.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c