Szkoły będą zamknięte! Nie wszystkie! Znamy szczegóły!

Po posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego zapadły kluczowe decyzje w sprawie obostrzeń. Jest też decyzja w sprawie szkół. Placówki będą zamknięte, jednak nie wszystkie. Znamy szczegóły!

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

W czwartek liczba nowych zakażonych osób pobiła kolejny smutny rekord. Potwierdzono aż 8099 przypadków. Decyzje o nowych obostrzeniach uzależniano właśnie od liczby nowych przypadków i od tego czy będzie ona rosła.

Zespół zakończył prace przed 17, a więc aż do tej godziny toczyły się dyskusje na temat obostrzeń, w tym i szkół. W końcu zapadła decyzja. Zgodnie z przewidywaniami zamknięte będzie tylko część placówek.

Jeżeli chodzi o szkołę podstawowe nic się nie zmieni i wszystko zostaje tak jak dotychczas. Jeżeli chodzi o szkoły ponadpodstawowe i uczelnie wyższe w strefie żółtej wprowadzony będzie tryb nauczania hybrydowego, a w strefie czerwonej wyłącznie nauczanie zdalne.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c